На Волині змагалися самбісти-силовики

На Волині відбувся чемпіонат із спортивної боротьби самбо серед силових структур області, організований Волинською обласною організацією ФСТ «Динамо». Між собою змагалося сім команд. Нагороди виборювали 32 бійця, серед них семеро майстрів спорту України, повідомили у прес-службі Управління державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Серед призерів змагань молодший інспектор Цуманської ВК №84 сержант внутрішньої служби Іван Демчук. Він посів друге місце у ваговій категорії до 90 кг.

Перемогу у змаганнях здобула команда обласного управління МВС, друге місце посіли бійці Луцького прикордонного загону, третім задовольнилися представники УСБУ.