«Чорноморець» несподівано легко обіграв «Црвену Звезду» (відео)

Одеський «Чорноморець» продовжує рухатись по щаблях кваліфікацій до осново турніру футбольної Ліги Європи. Після подолання молдовського бар’єра, перед «моряками» постав сербський. У перший день останнього місяця літа до Одеси завітав один з найтитулованіших клубів Балканського півострова – белградська «Црвена Звезда».

Перевага у класі була на боці сербів, але мотивація і бажання явно переважали в українців, і саме вони відіграли вирішальну роль. Наприкінці першого тайму «Чорноморець» двічі розписався у воротах белградців. Не таким комфортним відрив у рахунку став на початку другої 45-хвилинки. Перемога 2:1 перед матчем відповіддю аж ніяк не додавала багато оптимізму. Тому «моряки» знову пішли шукати ключі до воріт «Црвени Звезди» і таки забили втретє – з пенальті. У підсумку – 3:1 і хороші шанси на продовження боротьби у Лізі Європи.

«Чорноморець» 3:1 «Црвена Звезда»

Голи: 1:0 - Рієра (33), 2:0 - Джедже (39), 2:1 - Савічевіч (59), 3:1 - Антонов (77, з пен.).

«Чорноморець»: 12. Безотосний, 4. Бергер, 11. Бобко, 29. Фонтанелло, 55. Сантана (Вангелі, 83), 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 23. Джа Джедже, 69. Антонов (Прийомов, 80), 99. Рієра (Самодін, 80).

«Црвена Звезда»: 1. Байковіч, 4. Лазіч, 6. Крнета, 29. Вешовіч (Мілуновіч, 84), 10. Міліяш, 28. Савічевіч, 33. Нінковіч, 55. Ковачевіч, 11. Пєчнік (Дауда, 47), 17. Касаліца, 5. Міяйловіч (Младеновіч, 45+1).

Попередження: Вешовіч (20), Міяйловіч (34), Лазіч (50), Касаліца (56).