На складах митного посту “Устилуг” “залежують” товари

Перевіркою встановлено непоодинокі випадки проведення посадовими особами митних органів оглядів товарів та транспортних засобів за відсутності достатніх на те підстав. Виявила перевірка й порушення у роботі складів митних органів на території поста "Устилуг". На них "залежуються" автомобілі, цигарки, запасні частини до автомобілів та інші товари, термін зберігання яких, у відповідності до вимог Митного Кодексу України, закінчився. Будь-яких заходів задля вирішення питання про подальше перебування цих товарів на складі митного органу посадові особи митниці не вживають.

На усунення виявлених порушень Володимир-Волинським прокурором внесено подання начальнику Ягодинської митниці. За наслідками його розгляду за неналежне виконання службових обов'язків 4 службових осіб митниці притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>