На візках – до світового золота

Цьогорічний Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, що проходив у Нідерландах, увінчався справжнім тріумфом збірної України, яка завоювала відразу три золоті медалі.  Дві з них вибороли рівненські спортсмени. В категорії «Дует 2» (два спортсмени на візках) у програмі латиноамериканських танців володарями Кубка світу стали Іван і Надія Сіваки, а в категорії «Комбі 1» (один зі спортсменів на візку) в програмі європейських танців – Наталія Колесова та Андрій Товстий. Україну на міжнародних змаганнях представляли чотири пари, а загалом у змаганнях брали участь 400 спортсменів із 22 країн світу.