Позувала для фото і… загорілася

Фото на згадку для 22-річної рівненської студентки Юлії Матковської на даху вагона закінчилося плачевно. Все почалося з того, що дівчина разом зі своєю подругою Галиною Лозовською прийшла на залізничний вокзал Рівного та вирішила сфотографуватися “для екзотики” – по драбинці піднялася на дах товарного вагона, який перебував під лінією електропередачі потужністю 27 тисяч вольтів. У ту мить, коли юнка підняла руки, позуючи для фото, проскочив електричний розряд. Він спочатку підняв дівчину до дроту, а потім відкинув вниз. Вона впала з 5-метрової висоти по інший від подруги бік. Коли налякана Галина підбігла до потерпілої, остання горіла, як смолоскип. Полум’я вдалося збити.
Дівчину у вкрай важкому стані госпіталізували в Рівненський обласний опіковий центр. У неї – 70 відсотків опіків тіла. Юлію вже прооперували. Лікарі стверджують, що найстрашніше позаду, і сподіваються, що дівчина житиме.
Сергій Новак,
Рівненська область

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>