«Волинь» перемогла бразильців

На зборі у турецькій Анталії вперше за свою історію “Волинь” зустрілася на футбольному полі з представником бразильського футболу. Суперником наших футболістів став клуб “Уніао Барбаресне”. Гра з бразильцями через погані погодні умови відбулася на штучному газоні. Перевага “Волині” була відчутною зі стартових хвилин і, незважаючи на постійну ротацію складу, завершилася перемогою лучан з рахунком 2:0. На 30-й хвилині рахунок у матчі відкрив Ігор Малиш (цей футболіст є вихованцем ДЮФК “Феміда-Інтер” і свого часу виступав у другій лізі за ФК “Ковель-Волинь-2”, а останні два роки провів у гродненському “Нємані”). Вдруге взяття воріт бразильців лучани відсвяткували на 70-й хвилині. Цього разу відзначився Олександр Пищур. У наступній грі  “Волинь” уже на трав’яному газоні протистояла корейському клубу “Даегу”. Протягом всієї зустрічі накрапав дощик, який не дозволяв більш технічним лучанам розкритися на повну силу. Першими до примх погоди призвичаїлися корейці, які вийшли вперед на початку гри. Однак ще до перерви “Волинь” відігралася. Гол забив Василь Сачко. У другому таймі лучани постійно чинили тиск на ворота клубу з Кореї, однак змінити результат так і не змогли. Минулих вихідних наша команда провела третю товариську гру. Цього разу домовленість про спаринг була досягнута із середнячком румунської вищої ліги “Оцелулом”. Нашим землякам досить швидко вдалося вийти вперед – навісну подачу головою замкнув Василь Сачко. Потім ворота суперника вразив Володимир Гащин. Картина гри змінилася у другому таймі, коли Віталій Кварцяний майже стовідсотково посадив на лаву запасних футболістів основи. На жаль, молодь не змогла втримати переможний рахунок і навіть нічийний. У підсумку – поразка 2:3.