«Король за гратами» і… на книжкових полицях

З’явилася нова книга лучанина, колишнього полковника внутрішньої служби МВС Анатолія Семенюка “Король за гратами” (видавництво “Надстир’я”).
Це розповіді про злочини, скоєні як зухвалими відморозками-садистами (маніяк Онопрієнко), так і хлопчаками, котрі не досягли ще повноліття. Є тут і факти про антизаконні дії окремих правоохоронців. Та найголовніше те, що автор не смакує подробиць жорстоких злочинів, а аналізує причини, відстежує дії правоохоронців під час розслідування кримінальних справ, дає власні оцінки і робить висновки.
У книжці подаються нелегкі будні оперативних працівників по викриттю злочинних діянь рекетирів, хабарників, злодіїв, гвалтівників та убивць. Зокрема, автор знайомить читача з такими професіоналами, як генерал, колишній начальник УМВС України у Волинській області В. Бородчук, полковники міліції І. Бондар, П. Пінкевич та О. Сохацький.
У книжці міститься інформація про відомих в Україні і на Волині людей: колишніх керівників владних структур, партійних діячів тощо, а також читач дізнається про втручання всесильного в радянські часи відомства КДБ у долю громадян; подаються цікаві історичні факти з колишніх архівів НКВС.

Ольга КОЖЕМ’ЯКІНА,
викладач історії Волинського державного училища культури і мистецтв

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>