Виростив дитину колишньої дружини котра його покинула

Удар для Семена був ще болючішим, ніж розлучення. Трохи оговтавшись, він захотів дізнатися подробиці трагедії. Навіщо це було йому? Що шукав у протоколах, підшитих до справи про зіткнення КамАЗу з «Жигулями», у якому їхала Таня з чоловіком. Були там і фотографії понівечених тіл. Залите кров’ю обличчя Тані виринало в його уяві, нагадуючи про минущість і нікчемність людського життя, лякаючи приреченістю та самотністю. Доки не прийшла рятівна думка – удочерити Танину сирітку.

Вчора близько18 год. у м. Луцьку на вул. Ковельській трапилася дорожньо-транспортна пригода: під колесами автівки жінка.

Далі …

Через неналежне виконання чиновниками Луцької міської ради своїх обов'язків на вулиці Говорова утворилося несанкціоноване сміттєзвалище побутових відходів на земельній ділянці площею 270 м. кв. Такий факт встановила прокуратурою області під час перевірки додержання Луцькою міською радою вимог природохоронного законодавства в частині поводження з відходами. Розмір шкоди, завданої охоронюваним державним інтересам, становить понад 340 тис. грн [...]

Далі …

Вищий адміністративний суд визнав законним указ колишнього президента Віктора Ющенка про визнання воїнів Організації українських націоналістів та Української повстанської армії учасниками боротьби за незалежність України.

Далі …

Відбулася робоча зустріч міської влади з представниками служб таксі Луцька. Участь у ній взяли заступник міського голови Тарас Яковлев, Голова ГО "Волинська асоціація перевізників таксі" Сергій Романчук депутати міської ради Юрій Вега, Роман Романюк, Тарас Бас, начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Анатолій Миронюк, директор КП "Автопарксервіс" Олександр Кралюк. Метою зустрічі було обговорення нагальних проблем у роботі служб таксі та напрацювання певних уніфікованих умов їх роботи.

Далі …

Мала планета діаметром 45 метрів під кодовою назвою 2012DA14 в ніч з 15 на 16 лютого зблизиться із Землею на найближчу відстань за історію спостережень за рухом таких небесних тіл. Проте, як повідомила японська Національна обсерваторія, загрози зіткнення з нею немає. Мала планета вагою приблизно 130 тисяч тонн рухається із швидкістю 8 км в секунду [...]

Далі …

- Я скочив у річку і дістав дитину, - так дуже лаконічно описує свій вчинок 47-річний Василь Заболотний. - Чоловік уже підбіг, і я з води передав йому хлопчика. Навіть не знаю, батько це чи дід. Не знаю й імені хлопчика. На вигляд йому років чотири з половиною, п'ять. Чоловік з берега ще протягнув мені руку і запропонував допомогти вибратися з річки. Вона після розчищення тут глибока, до дна я не діставав.

Далі …

Історія Сергія Пінчука з Рівного набула всеукраїнського розголосу – чоловік не може оформити допомогу при народженні дитини. На заваді стоїть наказ Міністерства внутрішніх справ №1077, який набув чинності 1 січня цього року.

Далі …

У неділю на льоду ковзанки "Снігова королева" у Луцьку відбувся чемпіонат області з хокею.

Далі …

У медичних закладах Львівщини перевірять, чи використовують для щеплення дітей вакцини проти гепатиту В, правця та дифтерії виробництва ПАТ «Фармстандарт-Біолік». Адже державна служба з лікарських засобів зупинила роботу дільниці виробництва вакцин цього підприємства.

Далі …