Врятували копача з колодязя

. Коли чоловік копав на 18-метровій глибині, стався зсув грунту. Людину присипало уламками бетонних кілець, піском та землею.

Цікаво, що в Україні проживає багато громадян з прізвищами, пов’язаними з цим ім’ям. Це Василюки, Васильченки, Васьківські та інші. А от заступник голови Надвірнянської міської ради без зайвих розмов може вважати 14 січня власним святом, адже він Василь Васильович Василенко!

Далі …

Доброго дня Вам! Головний редакторе Євгене Хотимчук, щиро Вам дякую за Вашу газету. Завжди чекаємо нового випуску, бо є що почитати. Життя повернулося так, що і мені також довелося звернутися до Вас. Дякуємо Вам, що ви відправили до нас такого хорошого журналіста як Мирослава Косьміна. Хочу подякувати цій людині, висококваліфікованому професіоналові за її працю. Завдяки [...]

Далі …

Село Тартаків Сокальського району – справжня скарбниця для туристів, які люблять мандрувати нашою рідною країною. Тут знаходиться старовинний костел Архангела Михаїла, палац роду Потоцьких, інші цікаві об’єкти. Правда, вони напіврозвалені і, напевно, доживають свої останні роки.

Далі …

110 сантиметрів – таке найдовше чоловіче волосся в Україні. 12-річний Артур Покос з міста Дрогобич занесений до Книги рекордів України, як власник найдовшого чоловічого волосся в Україні.

Далі …

У селищі Колки Маневицького району тривають пошуки двох хлопчиків 8 і 10-ти років. 29 грудня 2012 року після обіду діти пішли з дому на річку Стир кататися на кризі, і не повернулися. Згодом на березі знайшли їхні санчата та рукавичку. Оскільки основною версією зникнення діток вважається утоплення, до пошуків тіл хлопчаків залучили водолазів пошуково-рятувальної служби Територіального управління МНС у Волинській області.

Далі …

З Різдвом Христовим і Новим роком! Щиро дякую вашій редакції за цікаву газету. На 2013 рік я передплатив «Вісник+К» аж два екземпляри. Хочу також привітати колектив зі святами. Здоров’я, щастя, успіхів вам у творчій роботі і щасливо відсвяткувати Різдвяні свята з родиною і з Богом. Василь ЦЯПКО, с. Волиця, Сокальський район, Львівська область

Далі …

Шановний пане Євгене, доброго Вам дня! Я дуже стара, 1930 року народження, але коли приносять «Вісник+К», радію, як мала дитина. Вся моя сім’я охоче його читає. Особисто Вам і великій сім’ї «Вісника+К» бажаю всього у житті найкращого та успіхів у праці. Дуже вдячна за додаток «Люди і долі». Хотілося б ще перед смертю послухати диски [...]

Далі …

Двадцятьох волинян, які заборгували державі податкові платежі на загальну суму понад 300 тисяч гривень, позбавили права виїзду за межі України. Відповідні рішення на основі матеріалів податкової за поданням виконавчої служби ухвалив суд.

Далі …

Аварія трапилася увечері на вулиці Гордіюк, неподалік супермаркету «Фуршет». Автомобіль «Мерседес» збив 29-річну лучанку Світлану. За кермом машини перебував 34-річний мешканець міста Рожище.

Далі …