“Липові” податківці “доять” бізнесменів

У Шепетівці невстановлені особи, видаючи себе за працівників податкової служби, "розвели" кількох місцевих підприємців, виманивши в них гроші за вигадані порушення.

Минулого тижня, пізно увечері двоє невідомих у масках ввірвалися в операторське приміщення однієї з автозаправок у місті Козятині й, вистріливши з обріза вгору, стали вимагати гроші.

Далі …

Мені, як фермеру, доводиться немало їздити не тільки по нашій області, але і в сусідні Білорусь, Польщу. Душа болить, коли порівнюю, в якому стані сільське господарство в нас та в наших сусідів. Чому ми так бідно живемо? Бо розвалили село і нікому до нього нема діла. Сьогодні в сільському господарстві хаос, в районних управліннях сидять не спеціалісти, а чиновники, які ні за що не відповідають.

Далі …

Нещодавно в Новограді-Волинському, отруївшись чадним газом, загинув 22-річний чоловік. У місцевому відділі надзвичайних ситуацій причину смерті пов'язують з несправним газовим конвектором: мовляв, опалювальний пристрій неправильно змонтували.

Далі …

Цей своєрідний будинок милосердя з’явився у селі Вежиця Рокитнівського району п’ять років тому. Збудувавши собі новий дім, у старому місцевий віруючий Валерій Кузьмич створив благодійну організацію з догляду за інвалідами. Нині тут проживає 14 літніх людей з різних куточків України. Хтось приїхав сюди, бо нема де доживати віку, а когось привезли родичі.

Далі …

Губернатор Брестської області Костянтин Сумар, який останні два роки очолював президію ради Єврорегіону «Буг», передав в порядку ротації ці повноваження своєму українському колезі, голові Волинської обласної державної адміністрації Борису Клімчуку.

Далі …

Його збиралися завести у медзаклад у Ковель, аби перевірити на вміст алкоголю у крові. Коли «УАЗ» нарешті в’їхав на лікарняне подвір’я, і міліціонери заглянули у відсік для затриманих, то виявили там чоловіка повішеним.

Далі …

Нововолинський міський суд засудив колишнього працівника та завідуючого підземним складом вибухових матеріалів однієї із шахт міста, які викрадали та збували амоніт й електродетонатори.

Далі …

Міністерство оборони України передасть у комунальну власність містечко поблизу залізничного вокзалу Луцька. Військові оцінили вартість розташованого там майна і землі під ним у 46 мільйонів гривень.

Далі …

Старший інспектор дорожньо-патрульної служби Олександр Косько прямував автомобілем на роботу. Ввечері він мав заступити на чергування на стаціонарному посту. На залізничному мосту в селищі Маневичі міліціонер помітив чоловіка, який переступив через перила і тримався за них однією рукою. Олександр Косько діяв швидко, аби не допустити останнього кроку. Зупинивши своє авто, він непомітно підійшов до чоловіка, [...]

Далі …