Діти отруїлись фарбою

Ледь не закінчився трагедією ремонт в одній сім’ї із села Голубече Крижопільського району.

Трагедія сталася у селі Чмикос Любомльського району у понеділок опівночі. Вогонь забрав життя в подружньої пари – Ніни Іванівни і Миколи Терентійовича Шопуків. Очевидно, пожежа виникла, коли обоє спали…

Далі …

Аспірант Вінницького аграрного університету Віталій Янович на практиці підтвердив дослідження вчених, що електрику можна отримувати із соковитих плодів – яблук, груш, лимонів, картоплі. Він продемонстрував, як від електрики, отриманої з 200 картоплин, лампочка-«сотка» освітлювала приміщення протягом доби.

Далі …

24 листопада Україна й світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. У Луцьку відбулося засідання Волинського регіонального Громадського комітету з відзначення 80-річчя цих сумних подій. 23 листопада на Театральному майдані відбудеться акція «Тоді нас міг врятувати хліб, тепер нас врятує пам’ять!». Наступного дня о 15.00 відбудеться скорботна хода від Театрального майдану до Замкової площі, [...]

Далі …

На Київщині відбувся ІІ Відкритий театральний фестиваль «Yellow fest». Волинь представляла луцька театр-студія «ГаРмИдЕр».

Далі …

Особливим попитом серед відвідувачів луцького зоопарку користувався бізон Боря, який одиноко мешкав у найбільшому вольєрі.

Далі …

Я є співвласником квартири разом із матір’ю, проте тут не прописаний і живу окремо. Я можу прописати свою новонароджену дитину у цій квартирі? Чи діти можуть реєструватися тільки по місцю прописки батьків?

Далі …

Минулої п’ятниці тернополян пригостили величезним короваєм, виготовленим до Дня працівників сільського господарства.

Далі …

Ми вже давно звикли до примх погоди, тож, щоб зустріти зиму у всеозброєнні, варто дізнатися, що нас чекає у грудні. За даними Гідрометцентру, перший місяць зими буде не дуже холодним. Частіше йтимуть дощі, ніж заморозки.

Далі …

Ідея створення українського антипохмеліну належить Станіславу Савінському, українському вченому-біохіміку, кандидату біологічних наук. Протягом декількох останніх років він теоретично й практично працював над цією темою. У результаті дослідів з’явився «Козак Бодун», аналог популярного на Заході коктейлю «Кривава Мері», тобто його безалкогольної версії. Зрештою, як стверджує рівненський дослідник, у багатьох компонентах український варіант перевершує свого зарубіжного конкурента й обіцяє стати ще більш брендовим.

Далі …