«Заїкання – то не хвороба, а наслідок ляку, який поборе молитва»

Катерина Харлінська із села Бистровиця Горохівського району, незважаючи на поважний вік (80 літ уже має) та старечі болячки, й досі допомагає людям. До волинської знахарки вже зверталися за поміччю з Рівненщини, Львівщини, Київщини, навіть із Польщі приїжджали.

Доля наперед визначена вищими силами. Багато в чому наші вчинки, здоров’я і хвороби, успіхи і невдачі, звички і риси характеру, навіть те, скільки нам жити і якою смертю померти – можна передбачити. Та чи потрібно звичайній людині усе це знати? Про це і розповість ясновидець-хіромант Марія.

Далі …

У 2010 році редактор газети «Вісник+К» Євген Хотимчук поблизу села Ловище Турійського району на кладовищі колишнього села Волосівка (його стерли з лиця землі як осередок УПА) віднайшов могили трьох повстанців, загиблих у 1943 році. Це хлопці із села Рудка-Козинська Рожищенського району – Степан Пархомчук, Петро Ткачук та Євген Гутовський. Тепер тут встановлено пам’ятники. Нині за цим місцем доглядають школярі з Нового Двора. А до 70-річчя УПА, яке відзначили цього року на Покрову, полеглих повстанців вшанували по-особливому, організувавши фестиваль патріотичної пісні у Новому Дворі.

Далі …

Працівник Управління Служби безпеки України в області Сергій Молошик став чемпіоном світу з рукопашного бою.

Далі …

Днями волинські міліціонери припинили роботу підпільного підприємства з виробництва… амфетаміну.

Далі …

В Новому Уренгої (Росія) живе одна з унікальних, але нещасних людей із синдромом передчасного старіння – у світі їх всього 20. Каті було 16 років, а виглядала вона, як 60-річна бабуся. І хоч ставиться дівчина до своєї біди з іронією, проте від мрій – виглядати на свої роки – не відмовляється.

Далі …

Інтернет-видання football.sport.ua провело дослідження заробітних плат українських футболістів. Гравці стартового складу «Шахтаря», «Динамо», «Дніпра» чи «Металіста», як правило, мають не менше 50 тисяч доларів на місяць.

Далі …

У Ворохті на місці зламаної гілки старого клена люди розгледіли обриси Діви Марії, Йосипа та Ісуса Христа.

Далі …

Зокрема, ми святкуємо 1020 років заснування Волинської єпархії, 20 років Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, 20 років з дня призначення владики Ніфонта на Волинську кафедру, Собор Волинських святих поповнився новими 19 угодниками Божими.

Далі …

Збірна України провалила свій виїзний поєдинок у відборі на ЧС-2014 у Молдові.

Далі …