Пам’ятник воїнам УПА – від редакції «Вісника+К»

У попередньому номері нашої газети ми розповідали про ентузіастів, які знайшли і відновили п’ять повстанських могил. Минулої неділі, напередодні 70-ї річниці створення УПА, біля села Мульчиці Володимирецького району відбулося освячення ще одного пам’ятника українським повстанцям. Його виготовили за кошти нашої редакції, а сільський голова Василь Шкіль з однодумцями підготували насип. І тепер чорний козацький хрест при дорозі нагадуватиме про трьох невідомих бійців, які загинули у бою з червоними партизанами.

На Прикарпатті відбулася Міжнародна проща за єдність Церкви. У ній взяли участь понад 50 тисяч віруючих.

Далі …

У кількох населених пунктах Заставнівського та Хотинського районів трапилася серія крадіжок.

Далі …

Незаконним виробництвом горілки займалася мешканка міста Калуша на квартирі своєї дочки.

Далі …

Едуард Семешко працює завідувачем кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара. Каже, що довелося об’їздити всю Україну. Подорожі гарними місцинами – це його захоплення. Цікаві сюжети привіз із Чернігівщини та Криму. Багато етюдів намалював у Росії – на Валаамі та Ладозькому озері.

Далі …

Скульптура відображає місцеву мешканку Аніту Нандриш-Кудлу. Її вивезли до Західного Сибіру в 1940-му.

Далі …

Близько року тому прочитала в Інтернеті про те, що у нашому місті проводитиметься аукціон, так звані «живі торги», який збиратиме кошти для допомоги хворим дітям. На їхній сторінці у соцмережі писалося: «Продай себе з користю, а дітям на радість… Порадуй дітей та приємно проведи час! Виставляй себе, перевір власні сили та дізнайся свою реальну ціну».

Далі …

Тринадцятирічного мешканця одного із сіл Романівського району затримали за підозрою у нападі на односельчанку з метою вбивства

Далі …

У «Розмові з Богом» – де розміщені дорожні нотатки та поезія – кожен, від пенсіонера до школяра, знайде рядки, написані саме для нього.

Далі …

Вночі невідомий зловмисник, зірвавши замок на вхідних дверях, проник у храм Святого Луки і виніс чотири ікони: Святих Петра і Павла, Іова Почаївського, Святого Луки із зображенням лику святого та ікону Святого Луки круглої форми з образом Святого, який тримає Євангеліє.

Далі …