Хутір Лоше вже давно приєднали до Маневич

– Я з Маневич іду пішки через ліс годину. Добре, якщо сухо, а як задощить? І це я, тимчасова жителька, нию, а що робити хуторянам? А є серед них і молоді сім’ї, працюючі батьки, діти шкільного віку. Спостерігала, як вони добираються: одні велосипедами, інші мотоциклом деренчать. Узимку, коли замете, дороги взагалі немає.

– Бо ними часто будуються корупційні схеми відмивання коштів. Нащо мені дотація, якщо я знаю: свинина по 18 гривень – це вже ціна з прибутком. Хоча минулого року були великі втрати. Свиней не брали, їх не було де продати, вони переростали. Тож я також проти ввозу продукції з-за кордону. Невже не можна визначити, скільки треба м’яса, щоб не перенасичувати ним ринок? Варто, насамперед, підтримувати свого виробника і дати йому можливість реалізувати свою продукцію. Бо через несприятливі умови ведення бізнесу чимало фермерів Волині згорнули виробництво свинини. У мене також поголів’я різко зменшилося.

Далі …

Луцький міськрайонний суд виніс вирок у справі депутата обласної ради, колишнього директора Луцький спецкомбінат Олександра В.

Далі …

– Добре ліки з отрути змій пити й для профілактики, – продовжує пані Василина. – Крім них, я ще виготовляю настоянки з мухоморів та карпатських лікарських отруйних рослин. Кожному своєму клієнтові кажу, скільки чого пити, що лікування довготривале, треба суворо дотримуватися пропорцій, дієти, ліки не змішувати. Ні, дехто ложками намагається пити… І буває, що обпікає стравохід, страждає печінка. А до лікування треба підходити з терпінням. Інколи воно триває рік.

Далі …

Наше видання за 16 років, відколи з’явилося на газетному ринку, знайшло своїх читачів. «Вісник+К» передплачують у багатьох областях України. Одна із них – Івано-Франківська. Лишень у селищі Верховина газета надходить у 80 осель. Серед наших шанувальниць і самі працівниці поштового відділення. До речі, обидві – Василинки.

Далі …

На дорозі п’яні підлітки з’ясовували стосунки, хлопці і дівчата матюкалися, шарпали один одного. Вражає те, що при в’їзді – хрест з іконою, а через п’ять метрів – бар, хтось вже спить під ним.

Далі …

21-23 вересня на берегах мальовничого озера Світязь відбувся третій, завершальний, тур цільової програми «Школа української журналістики», у рамках якого проводилася міжнародна науково-практична конференція «Від регіонального добросусідства до міжнародного партнерства».

Далі …

За час Незалежності з карти України зникли три сотні сіл.

Далі …

У селі Підлісне Деражнянського району в цьому році запрацювало швейне підприємство. Під сучасні цехи вдалося переобладнати… колишні тваринницькі ферми

Далі …

600 років виповнилося Свято-Троїцькому римо-католицькому костелу, що в Любомлі.

Далі …