Гідну роботу і гідну зарплату в Україні

Учасники засідання намагалися знайти відповідь на досить актуальне запитання: що спонукає людину їхати на заробітки за кордон? Водночас говорили про певні особливості використання праці іноземних громадян на Волині.

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук звернувся до віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова – з проханням допомогти вирішити проблему і призупинити рішення «Укрзалізниці».

Далі …

За умовами контракту, красуня на два роки повинна забути про заміжжя, однак молоді люди спокійно на це реагують і разом готуються до конкурсу «Міс світу», який у серпні відбудеться в Китаї.

Далі …

86-річний Петро Маманович пережив воєнне лихоліття. Був у Краківському концтаборі. Щоправда, лише день. Його врятував дивний голос, який підказав, як уникнути газової камери.

Далі …

З’ясувалося, то була авіаційна бомба часів Другої світової війни розміром майже метр і вагою 250 кілограмів!

Далі …

У 2011-му за фінансової підтримки Європейської комісії розпочато чотирирічний проект під назвою «Розбудова місцевого потенціалу для побутового сонячного опалення та підігріву води і термоізоляції у сільських та віддалених районах Східної Європи та Кавказу», що реалізується в Україні та Грузії. Саме з цією метою у кількох селах Маневицького району місцеві жителі встановили сонячні батареї

Далі …

За його словами, в установах виконання покарань на обліку перебуває 35 ВІЛ-позитивних осіб.

Далі …

На Житомирщині запровадили плату за збір грибів, ягід і лікарських рослин. Плата від збору надходитиме у місцеві бюджети.

Далі …

Сорокарічний мешканець закарпатського села зарубав дружину за те, що відмовила йому в інтимній близькості. Чоловік намагався приховати сліди злочину, навіть звернувся у міліцію з заявою про зникнення дружини.

Далі …

75-річна жителька Борщівка Костопільського району Лідія Михайлівна Цимбалюк ходить до церкви ще й у фольклорному ансамблі «Борщів’янка» співає давні українські пісні. З чоловіком-музикантом вже тричі виступали в Києві.

Далі …