Тракторист збив людину і втік

У селі Мельники Шацького району 36-річний місцевий мешканець на саморобному тракторі здійснив наїзд на пішохода, котрий рухався йому назустріч.

Диво-штопор має висоту приблизно 1,5 метра з безліччю шестерень, ланцюгів, пружин та інших деталей.

Далі …

Турійчанин Борис Кучеря закінчив факультет фізвиховання. Але життя повернулося так, що чоловік займається… куховарством. Страви від Кучері смакують не лише турійчанам, а й гостям селища.

Далі …

У неділю у Збаражі, який торік відзначив 900 літ, на Замковій горі акцією «Мандруємо замками Тернопілля» відкрито літній туристичний сезон.

Далі …

Нещодавно у селі Набережне Рівненської області на Хрінниківському водосховищі відбувся відкритий кубок Волинської області з рибної ловлі на спінінг з берега.

Далі …

Відомий фільм "Табір іде в небо" знімали у місті Виноградові. І досі мешканці пригадують подробиці зйомок. Особливо багато було задіяно циганів, яких на знімальний майданчик відсилав… барон.

Далі …

Неподалік від проїзної частини однієї з вулиць було виявлено труп 45-річної місцевої жительки з тілесними ушкодженнями – як з’ясувалося, удари загиблій завдав… 12-літній хлопець.

Далі …

Маленька гралася біля відчиненого вікна і несподівано зірвалася з підвіконня.

Далі …

Єфрем Нагрода вирощує на своїй присадибній ділянці багато екзотичних дерев та кущів. Експериментує з сортами, які віддячують сторицею. Чоловік ділиться насінням з іншими садоводами-любителями, доводилося висилати навіть насіння… лободи.

Далі …

На вулиці Карбишева зведена 150-метрова вежа.

Далі …