Переїхав з міста у село і вирощує сто сортів дерев

Володимир Романюк із Качина Камінь-Каширського району переїхав із Ковеля у рідне село. Вирощує саджанці плодових дерев, ягідних кущів і троянд. Розводить і ландшафтні дерева. Підприємець не лише продає саджанці, а й консультує, як за ними доглядати.

Професор-мистецтвознавець Дмитро Степовик, якого знають як коментатора святкових богослужінь у Володимирському соборі міста Києва, видав фундаментальну книгу «Історія української ікони Х-ХХ століть» . Цю роботу високо оцінено й було висунуто на Шевченківську премію 2012 року у номінації «Мистецтвознавство»

Далі …

Лікар-травознавець Василь Іщук – прихильник нетрадиційної медицини. Однак медик не радить займатися самолікуванням, щоб не зашкодити організмові. Потрібні фіто чаї має підібрати лікар.

Далі …

Волинянин Олександр Паршин виріс у сиротинці. А коли одружився, вирішив шукати сестер, з якими не бачився змалку. Чоловікові допомогли журналісти телепрограми «Жди меня»

Далі …

Ми поспілкувалися із керівником хору - Ізидором Доскочем, який уже 31 рік працює із "Зоринкою", а "зоренята" люблячи називають свого вчителя "Наш маестро". Про історію становлення та життя "Зоринки" він нам і розповів.

Далі …

Волиняни Володимир Перчук захоплюється козацькою зброєю, сам виготовив гармату історичного зразка. Козацьке стрілецьке братство, у якому війому відведена посада гарматного, має віз, намет і козацьку екіпіровку часів Хмельниччини.

Далі …

Тепер добре розумію, чому кондуктори «заїдаються» через пасажирів-пільговиків. Адже всі хочуть їхати «по посвідченню», ніхто й не чує, що безкоштовних місць лише чотири.

Далі …

Дмитро Дмитрович може сісти у свій бус і поїхати з ночівлею в Карпати. Залюбки копошиться у власній майстерні, а вироби продає на базарі. Живчик, відчайдух, а може, дивак.

Далі …

Багато хороших людей, які її підтримували, зустріла Надія Софронівна на Волині. Серцем прихилилася до цього краю. Наприкінці лютого ця щира людина, професійний садівник, ветеран праці зустрічає свій поважний ювілей.

Далі …

Хоч і надалі основними виробниками сільськогосподарської продукції є господарства населення, але приріст виробництва забезпечили великі та середні сільгосппідприємства.

Далі …