Материнський хрест Марії Мороз

Уже минуло вісім літ з дня смерті чоловіка. Спочатку він дуже часто снився. Ніби Марія з ним кудись їде.

Забирають, ліквідовують стаціонарне відділення. Лежіть люди вдома або йдіть з ціпком кожен день до лікарні із краю села – держава знає, як для вас краще.

Далі …

І Бог почув її молитви. Операція пройшла успішно, ракових клітин у її пухлині не виявили. Раділи з Галинкою і багато її друзів та знайомих, котрі замовляли службу Божу по церквах за її здоров’я.

Далі …

Священик із Галичини Михайло Вербицький, за всіма архівними даними, написав музику до пісні у 1863 році, хоча дехто з цією думкою не погоджується, посилаючись на той факт, що офіційно слова “Ще не вмерла Україна” були опубліковані у львівському часописі “Мета” 1864 року.

Далі …

І що не рік, то все вищими стають плугаківські дідухи. Один з них – триметровий – свого часу став найвищим в Україні.

Далі …

А під час прослуховування зображення Богородиці стетоскопом дослідники виявили відчутний пульс 115 ударів на хвилину, що відповідає серцебиттю немовляти, яке знаходиться в утробі матері.

Далі …

Новина про диво та про те, що вісімнадцятирічна дівчина може допомагати хворим, розлетілася по Рокосову, району. До Білецьких стали їхати звідусіль.

Далі …

Під білим куполом по колу розташовані льодові скульптури львівського художника Мирослава Дедишина. Є тут давньоєгипетські піраміди, сфінкс, людина-лев, футбольне поле…

Далі …

Для дослідження науковці використовували молитви «Отче наш…», «Богородице», «Вірую», «Помилуй мене, Боже», «Достойно єсть…». Пропонували два варіанти: молитву мав читати сам хворий або стороння людина, зазвичай, близький родич. Священиків до дослідження не залучали, щоб уникнути різних непорозумінь.

Далі …

Зарахувати період перебування на військовій службі до спеціального стажу, який дає право на пенсію за вислугу років, немає підстав.

Далі …