Якщо ви одягнуті, як половина жіночого населення, – ви модні. Це прояв колективного розуму, коли один знайшов те, що йому підходить, а решта, дивлячись на нього, копіюють це, думаючи, що теж гарно виглядатимуть.
Для кожної людини стиль має бути індивідуальним, адже кожна з нас – неповторна. Тому насамперед треба визначитися з тим, що хочеш чи можеш змінити. Для прикладу, дуже швидка хода і вузька спідниця – не стильно. Коротка спідниця не для сором’язливих. Стрижка під “хлопчика” і бальне легке плаття – смішно... Таких поєднань, які виглядають недоречно, можна назвати багато.
Вибір стилю залежить ще й від ситуації. Для офісу – один набір, для вечірки – інший, для занять любов’ю – ще інший. Інколи доводиться чути: “А у мене стиль такий – еклектика називається”. Дійсно, еклектика – це поєднання стилів. Проте не можна забувати, що еклектичними мають бути усі складові, не лише одяг. Повірте, що офіс-менеджер в костюмчику, у якої при нахилі чи сидячи у кріслі ззаду видно лінію трусиків або колгот – це несмак!
Запам’ятайте: гарними називають не модних, а стильних. Так що шукайте свій стиль, тобто не будьте типовими представниками більшості.
Щоб бути стильним, треба бути ще й доглянутим. Тоді й одяг дивитиметься по-іншому, й виглядатимете шикарно. І для цього не треба багато коштів. Важливо мати гарне взуття (воно справді має бути не з дешевих). Бажано придбати декілька пар: до спідниці, джинсів, з каблуками, на платформі, низькій підошві. А ось різні “шикозамінники” як-от стрази, масивні бляшки з логотипами фірм, фурнітура під золото, забагато лакованої шкіри, особливо замінника “під лак”, виглядають дешево й вульгарно.
Підбираючи гардероб, не забувайте:
– Пальто можна носити з прямими спідницями (може виглядати не більше десяти сантиметрів), з пишними (пальто коротеньке або вільне), зі штанами вузькими чи широкими (строгий силует, коротке, пальто-накидка).
– Блузи носять заправленими зі спідницями чи штанами із завищеною талією.
– Осінньо-зимові спідниці можна носити з цупкішими колготами до високих чобіт чи напівчобіт. Спідницю-“олівець” – зі строгим жакетом чи приталеним джемпером, з тонкими трикотажними водолазками і светрами із широким коміром, з блузками. Міні-спідницю найперше носять з “красивими ногами”, ніжними блузками, в’язаними топами, водолазками. Спідниці-трапеції у складку одягають з шерстяними кардиганами, шовковими блузами, жакетом (костюмний варіант). Спідниці у клітинку – з кофтинками із тонкого трикотажу, блузками й водолазками.
– Плаття трикотажні ще й міні – для будь-якого випадку й віку носимо з цупкими темними колготами й високими чоботами, з туфлями на широкому каблуку, поверх джинсів (для молодих і струнких). Не варто носити з маленьким жакетом, босоніжками, чоботами на шпильці. Плаття із запахом дуже жіночне, якщо воно з легкого шифону чи тонкого джерсі, рукави можуть бути різної довжини, однотонні чи з квітковими принтами. До нього підійдуть туфлі, босоніжки на каблуку. В офісі доповнюємо його жакетом чи кардиганом.
– Туфлі без каблука не варто носити з широкими брюками чи довгими спідницями. На каблуку ж не дивляться з міні-спідницями і сукнями з тонкої тканини.
– Пояси гарно дивляться на пальтах, платтях, спідницях, у кого тонка талія, поверх джемперів – якщо маєте вузькі бедра.
– Леопардові мотиви вимагають відчуття міри. Чорний чи благородний сірий тон гарно відтінить леопардова деталь (сумка чи туфлі). Одягнули леопардове пальто чи плаття? Забудьте про таке ж взуття.
І запам’ятайте: одяг, у якому виглядає живіт, уже не тільки не модний, але й став ознакою поганого смаку. Те ж стосується трусиків-стрінгів, які виглядають. Заправити джинси у чоботи можуть собі дозволити ті, хто має вузькі бедра. Довжина штанів має бути не коротшою середини каблука, коли стоїш. Чоботи-ботфорти з міні-спідницями – непоєднувані речі. Для повнуватих чи невисокого росту – вони табу.
Comments: |