Військові створили робомуху

Підпис відсутній

Підпис відсутній

Американські спеціалісти з Агентства перспективних досліджень міністерства оборони США близькі до створення комах, дрібних гризунів і навіть риб-кіборгів, яких можна буде використовувати у якості шпигунів.
Зовні розвідники не відрізнятимуться від звичайних мух, щурів та акул. Однак з їхньою допомогою можна буде передавати на командний пункт звук і зображення з тих місць, куди їх запускають.
Комахи будуть обладнані спеціальними електродами для управління пересуванням, батарейками і навіть відеокамерами. Зараз спеціалісти випробовують метеликів і жуків, вживляючи в них електронне начиння ще на стадії лялечки. Таким чином, на думку вчених, штучні імплантати зможуть прижитися в організмі і стати його частиною. Дослідники планують виростити комах, які могли б переміщуватися на відстань до 100 метрів і перебувати в певному місці доти, поки не надійде команда повертатися назад.
Такі напівелектронні тварини (кіборги) мають багато переваг, порівняно зі звичайними роботами. Наприклад, у живих акул, мух і щурів дуже чутливий нюх, що дозволяє їм виявляти навіть дуже слабкі сліди хімічних речовин – наркотиків або вибухівки. Крім того, такі тварини візуально абсолютно не будуть відрізнятися від звичайних.
Також вченим вже вдалося створити радіокерованих голубів та акул.
У США налагодять виробництво «повітряних» авто
До 2019 року американці збираються розпочати серійний випуск автомобілів на повітрі.
Французький винахідник Гі Негре розробив авто на шістьох людей, яке витрачає палива менше, ніж скутер, і викидає в атмосферу мінімум шкідливих речовин.
Загальний прицип “повітряного” авто простий: в циліндри двигуна, який нагадує звичайний, подається стиснуте повітря з балонів, які замінюють такому апарату бензобак. Це повітря штовхає поршні, обертаючи колінвал.
Шестимісний CityCat буде першим “повітряним” авто, яке виїде на дороги США. Вага машини 850 кілограмів, довжина – 4,1 м, ширина – 1,82 м, висота – 1,75 м. Цей автомобіль зможе проїжджати в місті до 60 кілометрів тільки на одному стиснутому повітрі, а за містом, вже при невеличкій кількості бензину, – до 1365 кілометрів. Тільки на стиснутому повітрі CityCat зможе розганятися до 56 кілометрів на годину, а при підключенні бензину – до 155 км/год.
Коштуватиме це екологічне диво, як звичайне авто – приблизно 18 тисяч доларів. А перші автомобілі з’являться у продажі у 2010 році.
На Місяці збираються будувати ковчег         на сонячних батареях
В ковчегу будуть зберігатися ДНК, ембріони і все необхідне для життя та цивілізації.
Цими ресурсами скористаються, якщо Землю спустошить зіткнення з гігантським астероїдом, різка зміна клімату або ядерна катастрофа.
За словами вчених з Міжнародної робочої групи досліджень Місяця, ця база даних допоможе вцілілим землянам відродити людство, використовуючи набір інструментів, керованих на відстані. Базова версія ковчега міститиме жорсткі диски з кодом ДНК, а також інструкціями по виплавці металу з руди і посіву сільськогосподарських культур. Вона буде знаходитись у сховищі під місячною поверхнею. Сам же ковчег обслуговуватимуть роботи.
У випадку катастрофи передавачі транслюватимуть дані на приймачі на Землі. Якщо жоден з них не вціліє, ковчег безперебійно передаватиме інформацію доти, поки на Землі не з’являться нові приймачі.
Згодом сховище можна буде розширити для збереження таких біологічних матеріалів як мікроби, ембріони тварин і насіння рослин. У найближчі десять років вчені з Європейського екомічного агентства почнуть перевіряти, чи зможуть живі організми існувати в місячному сховищі – вони сподіваються провести експерименти на екосистемах бактерій і рослин.
Вчені планують розмістити першу інформаційну базу на Місяці до 2020 року. Термін її існування розрахований на 30 років. Повний архів почне працювати до 2035 року. Ковчег доведеться прикрити під шаром кам’яної породи, щоб захистити від різких перепадів температури, радіації і вакууму. Одним з джерел енергії будуть сонячні батареї.
Інформація зберігатиметься на арабській, китайській, англійській, французькій, російській та іспанській мовах. Передавачі з’єднають ковчег з чотирма тисячами “земних сховищ”, де буде передбачений притулок, запаси продовольства і води для людей, які врятуються після катастрофи.

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>