Шлях до перемоги «фабрикантка» почала з… пелюшок

Неймовірно, але факт – із семи тисяч учасників відбору до першої  всеукраїнської “Фабрики зірок” Оля Цибульська з міста Радивилів Рівненської області не тільки “пробилася” до фінальної частини конкурсу, але й стала його переможницею (разом з представником Росії Олександром Бодянським). Як йшла співачка до свого першого приголомшливого успіху і які перспективи відкриваються для Цибульки (так її щиро “охрестили” знамениті поп-зірки)? Декілька секретів щодо цього розкрила її мама Наталя Іванівна Цибульська і сама переможниця “Фабрики зірок”.

У «зірковому домі» без мобілок і телевізора

Українська “Фабрика зірок” – це своє-рідний аналог російського проекту, на якому серед молодих талановитих співаків визначають переможця. Цей успіх фактично “робить” артиста “зіркою”, відчиняє йому двері у шоу-бізнес і дає гарну перспективу на майбутню творчу діяльність. Зрештою, навіть “засвітитися” на “Фабриці зірок” – це незаперечний успіх. Отож із семи тисяч претендентів до фінальної частини найпрестижнішого всеукраїнського артистичного  шоу потрапило 15 юнаків та дівчат з різних куточків України та один із Москви. Три місяці вони прожили у “зірковому будинку”, щотижня готуючи з якимось відомим артистом чи самостійно пісню на гала-концерт. Протягом тижня за результатами виступу та іншими критеріями (поведінка, вболівальницька прихильність, працездатність тощо) визначався один “улюбленець” та троє претендентів на “виліт”. Причому того, хто покидав дім, визначали голосуванням самі “фабриканти”. І так аж до того часу, поки під новий рік не залишилися найкращі…
– Скажу відверто: мене така жорстока боротьба не вельми тішила, – щиро зізнається Наталя Цибульська, – бо вже самі умови конкурсу змушували номінантів не тільки проявляти свої вокальні здібності, але й щоразу будувати план “на виживання”. Втім, перед тим, як стати учасниками “Фабрики”, дівчата, образно кажучи, знали, на що йдуть. Знали, що “зірковий дім” – це свого роду ув’язнення, де не маєш права ні телевізор дивитися, ні “мобілкою” користуватися. Хоч щодня фабриканту давали можливість дві хвилини поговорити по телефону з рідними та близькими. На гала-концерті також чимало обмежень – Оля зі сцени, приміром, могла нам, присутнім у залі, лише помахати ручкою… Після концерту зустрічатися також не мали права… Правда, варто зазначити, що згадані обмеження цілком компенсувалися привілеями на творчість. У “зірковому домі” не виникало жодних проблем з проживанням, харчуванням, одягом і так далі. Тим більше – із бажанням творити. До твоїх послуг доволі поважні учителі з вокалу, танців, артистичної манери. Одні лише прізвища чого варті – Віктюк, Коляденко, Підкопаєва… З естрадних виконавців “Фабрику” уже відвідали Кіркоров, Моїсеєв, Стоцька, “ВІАГра”, Бондарчук, Кричевський, Асія Ахат… У тандемі з відомими виконавцями Оля, безперечно, проявила себе з найкращого боку.

«Представиш народною артисткою – заспіваю», – казала мала Оля

– Дай Бог, щоб перемога у “Фабриці зірок” стала для Олі Цибульської стимулом для розвитку співочого таланту. Але все це попереду. А що було перед “Фабрикою зірок”, як ваша донька прийшла до неї?..
– Практично із пелюшок. Далі Оля не просто любила співати, вона вже у підлітковому віці ставила мені умову: “Мамо, я заспіваю лише тоді, коли ти мене представиш народною артисткою”. Я це робила, а Оля брала у руки дезодорант (як мікрофон), і починала співати. При цьому ніхто не мав права засміятися. Звичайно, для нас, батьків, це було грою, а Оля усе це сприймала серйозно.
А першим музичним педагогом для Олі стала її бабця Марія. У неї був гарний голос, співала у церковному хорі. Від неї внучка перейняла, ой, як багато. Пригадую, як вони разом розучили пісеньку “До Києва я збираюся, рум’яночком умиваюся”. І вже тепер Оля пригадала цей мотив, при цьому зауваживши: “Бачиш, мамо, а моє дитяче збирання до Києва таки збулося”. Цікаво, що колись, ще в дитячому садочку, коли Оля виконувала цю пісню, у неї забрали мікрофон. Мовляв, своїм голосом вона оглушить всіх, нехай краще співає без підсилення…
Коли ми 15 років тому переїхали до Радивилова (чоловіка сюди направили на роботу в правоохоронні органи) і донька пішла у школу №1, то одразу стала одним з найактивніших учасників художньої самодіяльності. Потім її буквально полонив КВК. А коли справа дійшла до випускного і довелося, як кажуть, робити життєвий вибір, то тут свою вирішальну роль відіграв випадок. Після того, як Оля виступила на концерті у Львові, до неї підійшли фахівці і порадили “не розтринькувати” свій артистичний талант, ситуація кардинально змінилася – донька вирішила вступати до Київського державного естрадно-циркового коледжу. І успішно. Більше того, закінчивши коледж, Оля спробувала у ньому себе вже в іншій іпостасі – викладача вокалу. За усі ці роки донька не упускала жодної можливості взяти участь у різноманітних конкурсах, фестивалях. Тим паче, у “Фабриці зірок”, де було декілька етапів відбору із семи тисяч бажаючих. Так що вже саму участь у “Фабриці” можна було вважати великим успіхом. На щастя, Оля здобула перемогу.

«Мрію подарувати  батькам машину. Хоча б пральну…»

– Нарешті збулася моя заповітна мрія, – зізнається перша переможниця всеукраїнської “Фабрики зірок”. – А секрет мого успіху простий: я старалася поменше вдаватися на “Фабриці” до інтриг, а якомога більше вдосконалювати свою майстерність. Були, звичайно, цікаві приколи. Особливо коли я стала улюбленицею тижня і отримала можливість загадати якесь бажання. Вирішила поїхати у Карпати разом з росіянином Олександром Бодянським, заявивши при цьому на всю Україну (звичайно, жартома): “Тепер я навчу “москаля” Україну любити”. Із Сашком у нас склалися дружні стосунки. Як і з іншими “фабрикантами”. Та не секрет, що деякі учасники проекту за три місяці добряче пересварилися. Як далі складеться моя співоча доля, побачимо. У будь-якому випадку я нізащо не залишу сцену! Наразі маю можливість відзняти відеокліп на пісню. Запросили на декілька концертів. А ще мрію відправити батьків у тур по Європі і подарувати їм машину. Поки що хоча б пральну. Вони у мене справжні молодці, дуже за мене  переживали.
Цікаво також, що дехто із вболівальників одним із секретів мого успіху вважає тендітність. Звичайно, приємно таке чути, але з цього приводу скажу: “Жодних дієт не дотримуюся, їм усе підряд і багато. Люблю мамин борщ, холодець, обожнюю рибу у будь-якому вигляді і фірмовий торт “Сім’ї Цибульських”. А щоб зберегти свій голос, співаю щодня мінімум годину. Так що обов’язково чекайте від Олі Цибульської нових пісень.
Сергій Новак,
Рівненська область

Переможниця «Фабрики зірок»  Ольга  Цибульська
Мама Наталія з фотографією маленької Олі

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>