Регіонал Андрій Мельник так і не з’явився у суд, щоб захистити свою честь і гідність

Луцький міськрайонний суд лишив без розгляду позовну заяву регіонала, начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Волинської ОДА Андрія Мельника до координатора Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайла Шелепа. Причиною такого рішення суду стало те, що ні позивач, ні його представник двічі підряд не з'являлися до суду, повідомила прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області.

Розгляд справи у Луцькому міськрайонному суді під головуванням судді Лариси Іщук розгляд цивільної справи за позовом члена Партії регіонів Андрія Мельника до координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайла Шелепа про захист честі, гідності та ділової репутації розпочався ще у лютому.

Сам позивач на перше судове засідання не прийшов: його інтереси представляв адвокат Андрій Гусак. Натомість відповідач - Михайло Шелеп, свою позицію представляв особисто. Під час попереднього судового засідання сторони озвучили свої позовні вимоги та заперечення на них, а також надали докази на підтримку своїх позицій.

Так, Андрій Гусак стверджував, що Шелеп під час прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА, що відбувалась 26 жовтня 2012 року у Луцьку, поширив недостовірні відомості про Андрія Мельника(ОПОРА інформувала журналістів про те, як на семінарах, присвячених виборам до верховної ради, волинські регіонали вчили своїх членів комісії "помилятися" на користь Партії регіонів), що завдало останньому моральних переживань. В якості доказів він подав перелік статей, у яких йшлося про цю прес-конференцію. А саме публікації, розміщені на веб-сайтах: Громадянської мережі ОПОРА, "Волинський інформаційний портал", "Подробности" та "Українська правда".

Натомість, Михайло Шелеп заперечив претензії позивача та заявив, що він не поширював недостовірної інформації та жодним чином не ображав честі і гідності регіонала. Як докази своєї правоти він надав суду аудіозапис згаданої прес-конференції та аудіозаписи з навчань членів ДВК, що були тоді оприлюднені громадським діячем. Крім того, були надані розшифровка тексту виступу Шелепа на прес-конференції та логіко-лінгвістичний висновок вищезгаданих текстів спеціаліста в галузі української лінгвістики.

У справі було призначено ще два судові засідання: 25 лютого та 13 березня. На обидва засідання ні представник позивача, ні сам Мельник до суду так і не з'явилися. Тому суддя ухвалила рішення лишити без розгляду позов регіонала до опорівця.

 

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>