Колишній дружині присудили все, а мені – нічого

Ми з колишньою жінкою прожили в шлюбі 10 років, маємо спільну доньку (4 роки). На розлучення я подав, проте майно розділили на її користь, бо все батьківське. Але ми і машину разом купили, і трактора, і хату зверху обробили, і газ у хату провели за наші спільно зароблені гроші. І суд усе залишив їй, а мені – нічого. Де та правда? Я від дочки не відмовляюся, але хочу, щоб було по-справедливому, щоб і моя частка була мені. Колишня дружина навіть документи мої не віддала, паспорта голова сільської ради ходив забирати. Техніку ховає десь по людях, вивезла кудись машину, що ми купували разом…

Я хочу знати, скільки я повинен платити на дочку аліментів? Ви писали, що мінімальний розмір аліментів – 290 грн. То чому ж з мене, а я працюю на «Кромберг енд Шуберт» із зарплатнею у 1600-1700-2000 гривень, відраховують 600-500 гривень? І як мені жити? У мене нічого немає, не взяв навіть одягу.

Сергій, Горохівський район,

Волинська область

Від редакції: Згідно із ч. 2 ст. 182 Сімейного кодексу України передбачено, що мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків передбачених ст. 184 Сімейного кодексу України (коли розмір аліментів визначається у твердій грошовій сумі). Відповідно, з вашої зарплатні щомісяця відраховують 30%: наприклад, з 2000 – 600 гривень. Якби ви заробляли мінімальну в Україні зарплату – майже 1200 гривень, з вас би відраховували на дочку приблизно ті 290-300 гривень, про які ви згадуєте у листі.

 

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>