Наші Важкоатлети – володарі кубка

На початку березня у Луцьку відбувся Кубок України з важкої атлетики. Загалом участь у змаганнях брали 168 спортсменів із усіх областей України. Приємно відзначити, що волинські важкоатлети в загальнокомандному заліку (у складі 13 чоловік) повторили минулорічний успіх і знову стали переможцями Кубка України. Особливої похвали достойні вихованці спортивного товариства «Колос». Адже переможцем у ваговій категорії 56 кілограмів став Олександр Коломієць. Друге місце у категорії 48 кілограмів здобула представниця «Колосу» та вихованка Іваничівського району Тетяна Бортнік. Друге місце у категорії 69 кілограмів виборов Ігор Зимонін («Динамо»). Третє місце у цій же категорії здобув представник спортивних товариств «Колос», «Спартак» Богдан Токар. А у ваговій категорій 77 кілограмів третє місце посів вихованець «Колосу» Сергій Васильчук.
Також, на цих змаганнях вперше виконали нормативи майстра спорту України Назар Євсюткін та Ярослав Вітер (вихованці «Колосу»)