Прем’єр-ліга пішла на канікули

Останні офіційні матчі цього року провели команди української прем’єр-ліги. Центральним матчем 17-го туру вважалася зустріч “Металіст”-“Дніпро”. Гра підтвердила усі очікування вболівальників. У першому таймі господарі поля повели в рахунку 3:0, але гості не здалися, й ледь не врятували гру по перерві. Матч закінчився з рахунком 3:2. Ще одна цікава гра, і насамперед для волинських прихильників футболу, відбулася у Сімферополі. Тут місцева “Таврія”, з якою навесні “Волинь” зіграє у півфіналі національного кубка, дала справжній бій київському “Динамо”, але у підсумку таки поступилася 2:3.
Інші результати туру: “Ворскла”-“Закарпаття” – 2:0, “Зоря”-“Оболонь” – 2:0, “Кривбас”-“Металург” З. – 1:3, “Металург” Д.-“Карпати” – 1:0, “Шахтар”-“Іллічівець” – 2:1, “Арсенал”-“Чорноморець” – 2:0. Пропущений матч 13-го туру: “Шахтар”-“Металург” З. – 2:0.
Становище лідерів: 1. “Динамо” – 42 очка (16 матчів); 2. “Шахтар” – 40 (17); 3. “Металіст” – 35 (16).