У 1968 році НАСА (Аерокосмічне агентство США) опублікувало каталог місячних аномалій, який містить 579 спостережень, проведених протягом кількох століть. Ще у ХVІІІ столітті астроном Вільям Гершель вперше привернув увагу вчених до вогнів, ліній і геометричних фігур на поверхні Місяця. Відтоді аномальні явища на його поверхні спостерігаються постійно.
Більше 10 років систематично спостерігаючи Місяць з допомогою 800-кратного телескопа, японець Яцуо Міцусима неодноразово знімав на відеокамеру прольоти темних об’єктів над різними частинами Місяця. Отримані ним матеріали сенсаційні: діаметр об’єктів – в середньому майже 20 кілометрів, а швидкість пересування – приблизно 200 кілометрів за секунду.
У ході підготовки до висадки людини на Місяць проводилося детальне вивчення його поверхні шляхом фотографування з допомогою космічних апаратів. Спеціалісти НАСА отримали більше 140 тисяч фотознімків. Більшість з них відмінної якості, а оптичні здатності апаратури дозволили виявити на Місяці те, до чого ми абсолютно не були готові. Багато газет наводили слова Олдріна Х’юстона: “Що це? В чому, чорт забери, справа? Я хотів би знати, що це таке? Тут знаходяться величезні об’єкти! Величезні! Великі космічні кораблі. Вони стоять за кратером, на його протилежному боці”. Це повідомлення у відкритому каналі до моменту переходу на закодований так і не було спростоване НАСА.
Сенсаційним відкриттям на Місяці присвячена книга Джорджа Леонарда “На нашому Місяці є хтось ще”, яка після тривалих цензурних виправлень нарешті була опублікована.
Аналізуючи знімки, передані “Рейнджером-7” після його благополучної посадки біля кратера і астронавтами з низької орбіти при обльотах Місяця, автор, як і спе-ціалісти НАСА, дійшов до однозначного висновку: на поверхні Місяця знаходяться численні механізми і споруди. На думку Леонарда, більшість з цих величезних механізмів зруйновані, однак інші продовжують працювати. Деякі об’єкти змінюють свою форму, зникають чи знову з’являються на схилі чи на дні якогось кратера. Найбільша активність спостерігається на видимому боці Місяця.
Comments: |