ХК «Луцьк» утримує лідерство

Після завершення новорічних свят відновився регулярний чемпіонат Західно-української аматорської хокейної ліги. Перед тим як повернутися до офіційних матчів брак ігрової практики ХК “Луцьк” – лідер чемпіонату – компенсував товариською зустріччю з рівненським “Фаворитом”. Вона проходила на домашньому катку лучан “Снігова королева” і завершилася перемогою господарів з рахунком 6:2. Після цього команда вирушила до Новояворівська на календарну зустріч з “Енеєм” з Дрогобича. Спочатку здалося, що перемога дасться гостям легко. У першому періоді лучани відправили у ворота “Енея” дві шайби. Проте після перерви команда з Дрогобича заграла активніше й зуміла скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Нервова гра тривала довго, але переломним моментом стала третя шайба у ворота “Енея”, яку на свій рахунок записав Павло Мажар. У подальшому команди ще по разу обмінялися голами, й лучани перемогли з рахунком 4:2. ХК “Луцьк” зміцнив своє лідерство у регулярному чемпіонаті.