Заваров і Кварцяний обмінялися голами

Слідкуючи за тренувальним процесом своєї команди, тренери луцької “Волині” знайшли час, аби відірватися від звичної роботи і самі зіграли в міні-футбол з колегами з київського “Арсеналу”. Матч тренерів проходив на мініфутбольному полі в два тайми по 15 хвилин. Віталій Кварцяний пропонував збільшити ігровий час вдвічі, однак кияни відмовилися, оскільки не могли похвалитися такою ж фізичною підготовкою, як волиняни. За “Волинь” грали Віталій Кварцяний, Степан Павлов, Віталій Журавчак, Олексій Хвесик, місце у воротах посів тренер луцьких воротарів Сергій Чабан. Тренерський штаб лучан одразу ж захопив територіальну ініціативу, а суперник грав на контратаках. Арсеналівці виявилися більш фартовими і здобули перемогу в зустрічі з рахунком 3:1. До речі, у складі киян “дублем” відзначився головний тренер “Арсеналу” Олександр Заваров. Не залишився в боргу й керманич “Волині”. Віталій Кварцяний дальнім ударом відправив м’яча у ворота киян, які захищав екс-гравець “Волині” Павло Блажаєв.